WUNDERLICH BMW F850 GS NA ENDURO AGADIR

Týmový jezdec Wunderlich Dirk Thelen byl úspěšný v Enduro d'Agadir 2018 na zbrusu novém BMW F 850 ​​GS upravené v Sinzingu.

WUNDERLICH BMW F 850 GS NA ENDURO AGADIR

Tak jako v roce 2011, 2012 a 2013 se i letos postavil na start tohoto závodu firemní jezdec Dirk Thelen na zbrusu novém BMW F 850 GS upraveném ve Wunderlichu.

Dirk dodává:  Nové BMW F 850 ​​GS je dálkové enduro se sportovními ambicemi, stroj váží necelých 230 kg s výkonem motoru 95 koní. Soutěžit bude se 120 kg lehkými stroji, které mají výkon od 40 do 55 HP. Hlavním důvodem je na "Agadir" ukázat, že je možné s cestovním endurem BMW vyrazit ve stejně náročném terénu s lehkými stroji a dokázat, že i s takto těžkým motocyklem s nimi lze držet krok.

Enduro d'Agadir bylo zahájeno  dne 6. března 2018 ve čtyřech denních etapách 174-239 km mezi Agadirem, Tafraoute a Tiznitem. Začátek a konec se nachází  v Agadiru. Jihozápadní Tafraoute leží asi 1000 m v Anti-Atlasu, stejně neprůhledné jako působivá skalní krajina zářící červenou žulou. Odtud trasa vede západně přes Tiznit na úpatí hory Antiatlas a zpět na sever do Agadiru.

Na cestě očekával Dirka a jeho konkurenty nejnáročnější podmínky, soutěsky, skalní pasáže extrémně strmá stoupání a klesání, náročné štěrkové silnice, extrémní déšť, bahno, vodní přechody a rychle tekoucí Rapids, singltreky, písek, kamení, štěrk.
On a jeho BMW zvládli tuto výzvu skvěle, s vytrvalostí a spolehlivostí - a 13. místo ze 42 míst v celkovém pořadí bylo excelentní

Wunderlich blahopřeje Dirkovi k vynikajícímu výkonu na letošním Enduro d'Agadir a BMW Motorrad k super motorce BMW F 850 ​​GS!

Odkazy:
Wunderlich ČR E-SHOP ZDE
Wunderlich ČR ELEKTRONICKÝ KATALOG ZDE
Wunderlich videa ZDE
BMW ČR ZDE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace